Dezinsekce

Je hubení veškerého hmyzu především však štěnic, švábů, mravenců, vos/sršní a veškerého ostatního drobného hmyzu co Vám znepříjemňuje život.

Štěnice obecná   (bed bug)

Štěnice se živí primárně lidskou krví Jedná se o ploštice s proměnou nedokonalou. Dospělci mají ploché tělo o velikosti 4–5 mm. Štěnice se přes den skrývají a v noci sají krev. Sání krve trvá v průměru 3–10 minut. 

Rus domácí  (šváb)

Je nejrozšířenějším druhem švába v CR. Měří cca 11–15 mm. Jeho největší bývá v kuchyni a případně ve stupačkách. Přes den se skrývá ve škvírkách, po setmění vylézá a hledá potravu. Živí se odpadky, ale ožírá i papír, kůže atd.

Mravenec obecný

Mravenců se vyskytuje na území CR několik druhů. Mezi nejčastější nezvané hosty patří Mravenec Černý nebo Mravenec Farao. Proti oboum je několik možností likvidace. Rozdíly jsou v jejich výskytu. Mravenec Černý se vyskytuje především v letním období, zatímco Mravenec Farao v topné sezonně. 

Vosa obecná

Je zástupce společenského blanokřídlého hmyzu z čeledi sršňovitých. Podobně jako včely jsou dělnice i královny vybaveny žihadlem napojeným na jedovou žlázu, na rozdíl od nich však své žihadlo mohou použít opakovaně, neboť není opatřeno zpětnými háčky. Jsou to významní predátoři ostatního hmyzu, zvláště much, a dalších bezobratlých, a jsou také opylovači (živí se nektarem).

Máte dotaz ?

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím emailu a my Vám do 24hod. rádi odpovíme.